Breaking News
 |  | 

Inne

Najbardziej popularna gra Totalizatora Sportowego – czy warto?

img-responsive

Istnieje obecnie wiele gier Totalizatora Sportowego, które są godne uwagi. Jedną z nich jest oczywiście Duży Lotek. Czy warto zdecydować się na tę grę i jakie są możliwości w jej przypadku?
Duży Lotek to bardzo znana gra, która dodatkowo nadal jest bardzo popularna. Na wynik losowania można oczekiwać trzy razy w tygodniu. Konieczne jest wybranie sześciu liczb z puli 49, aby cieszyć się milionami złotych. Dodatkową popularność gra zyskuje zwłaszcza wtedy, gdy pojawi się tak zwana kumulacja.

 

Występuje ona wtedy gdy w poprzednich losowaniach nie zostanie trafiona główna wygrana. To właśnie wtedy wielu graczy decyduje się na wykupienie kilku zakładów wierząc, że to właśnie ich liczby okażą się szczęśliwe. Dodatkowo można wybrać opcję gry z Plusem. Wtedy istnieje możliwość wzięcia udziału w dodatkowym losowaniu o milion złotych.
Wyniki Dużego Lotka można sprawdzić na stronie internetowej. Można również udać się do kolektury, gdzie da się również samodzielnie sprawdzić, czy zostały wygrane pieniądze. Taka opcja istnieje w przypadku punktów, w których zainstalowano specjalny czytnik. Można również zdecydować się na oglądanie wieczornego losowania, gdzie wyniki podawane są na bieżąco.

najbardziej-popularna-gra-totalizatora-sportowego-czy-warto

ABOUT THE AUTHOR