Breaking News
 |  | 

Budowa i remont

Szklane domy

img-responsive

Nowoczesne wnętrza charakteryzują się zimnymi kolorami w których dominuje czerń, szarość i biel. W wystroju wnętrz odchodzi się od używania ciężkich drzwi na rzecz lekkich przeszkleń. Ma na to wpływ mentalność ludzka unikamy już ukrywania się za grubą kotarą na rzecz uwidaczniania naszych wnętrz. Lubimy się bawić wystrojem i chwalić się swoimi wnętrzami.

Na etapie urządzania naszego domu wiedziałam, że w projekcie znajdzie się bardzo dużo przeszkleń. Pomimo obaw związanych z wytrzymałością drzwi szklanych zdecydowaliśmy się wspólnie z mężem na ich montaż  w całym domu. Przy wyborze firmy realizującej nasze zamówienie kierowaliśmy się opiniami znalezionymi w internecie. Nasz wybór padł na polską firmę Koremba. Za jej wyborem przemawiała jej długoletnia tradycja (firma istnieje już od 1992 roku!). Firma produkuje również swoje własne okucia.

W związku z tym, że nasz dom był bardzo długo wyczekiwany, stąd też miałam już w swojej głowie wymyślony pomysł jak mają wyglądać moje wymarzone drzwi. Obsługa firmy i projektant sprostali wszystkim moim wymaganiom. Przed odwiedzeniem firmy wielokrotnie sprawdzałam ich ofertę na stronie internetowej. Strona jest bogata w wiele ciekawostek i rozwiązań technicznych. Możemy tam napotkać wiele inspirujących aranżacji. Firma oferuje kompleksowe usługi. Oprócz produkcji asortymentu wykonuje usługi szklarskie, ślusarskie i sprzętowe.

Zamówione przeze mnie drzwi są bardzo solidne. Posiadam dwoje dzieci bardzo często zdarza im się podczas zabawy uderzyć czy to piłką, czy inna zabawką drzwi. Na przeszkleniach nie ma żadnego śladu po zabawach moich urwisów.

Serdecznie polecam odwiedzić firmę która ma bardzo bogatą ofertę w której znajdzie balustrady, daszki szklane, kabiny prysznicowe i przede wszystkim drzwi szklane Kraków ul. Powstańców 66 !

szklane-domy

ABOUT THE AUTHOR