O blogu

Blog stworzony z myślą o zapracowanych paniach domu. Jest on skierowany dla kobiet, które cenią sobie szczęśliwe, rodzinne życie i nie chcą spędzać większości czasu pełnieniu obowiązków domowych.
Na blogu znajdziesz:
  • szybkie przepisy dla rodziny
  • triki jak szybko i łatwo posprzątać dom
  • pomysły na niebanalne zabawy z dziećmi
Ponieważ moją pasją jest  pieczenie, podzielę się również z Tobą również przepisami na nie zawsze proste do wykonania smakołyki.

O AUTORCE


Cześć! Jestem Monika. Z wykształcenia nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego, oraz pedagog opiekuńczo-społeczny. Nie będę Cię jednak uczyć jak powinnaś wychowywać swoje dziecko by było grzeczne, mądre i posłuszne.  Na pierwszych wykładach z psychologii dowiedziała się, że największe problemy wychowawcze mają pedagodzy i psycholodzy, żaden więc ze mnie autorytet. Jeśli jednak nadal chcesz wiedzieć jak powinnaś wychowywać swoje dziecko zajrzyj:


Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci Karoliny (lat 5)) i Szymonka (lat 0), oraz szczęśliwą małżonką Pana P.  Odkąd mam dom, dzieci i męża na głowie nieustannie borykam się z problemem lepszej organizacji swojego czasu. Niektórych ludzi nie można jednak tego nauczyć - niestety jestem topornym przykładem na to. Wszelkie próby organizacji kończą się fiaskiem. Stąd też pomysł na bloga dla Pań Domowych nie do końca zorganizowanych, poszukujących ciągle czasu dla siebie.  Mam nadzieję, że dzięki trikom na szybkie i proste a zarazem skuteczne sprzątanie, oraz szybkim przepisom uda nam się wspólnie znaleźć więcej czasu na drobne przyjemności.

KONTAKT

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadać mi pytanie, napisz do mnie na adres:
pani.domowa@wp.pl
Copyright © 2016 Pani Domowa , Blogger